Зразок до і після
Фото до заміру, проектування, фото готової кухні
Як виглядає стара кухня
Нова встановленя кухня
Креслення нової кухні
Товарно-гарантійний рахунок
ТОП 12 помилок при замовленні меблів
Реальні поради, які допоможуть Вам зберегти і гроші, і настрій
 • Надто велика довжина або глибина.
  Часто виникає бажання збільшити розміри меблів по причині наявності вільного простору в приміщенні. Такий підхід дуже рідко закінчується успішно. Зазвичай, великі розміри кухні ускладнюють процес приготування їжі, а надвелика шафа в кімнаті просто виглядає негарно.
 • Слабке освітлення.
  Якщо мова йде про кухню - тут все зрозуміло - для комфортного приготування їжі потрібно багато світла. А от якщо мова йде про шафу або гардеробну кімнату - часто забувають про світло, а воно тут є не менш важливим чинником, ніж на кухні. Воно робить експлуатацію меблів зручною, процес перебирання одягу з освітленням буде і швидшим, і якіснішим, і без нервів.
 • Столешня з натурального каменю.
  Структура цього каменю є дуже пористою, бруд легко проникає вглиб натурального каменю і вже через декілька місяців експлуатації зміниться його колір, буде присутній характерний запах. Вернути до першочергового вигляду його вже не вийде. Найкраща альтернатива - штучний камінь.
 • Використання стандартної висоти.
  Якщо Ви маєте зріст нижче або вище середньостатистичного, тоді вам обов'язково потрібно змінювати стандартні висоти. Якщо не зміните - будете відчувати постійний дискомфорт.
 • Вентиляція, яка сильно "гудить".
  Якщо розмістити витяжку надто далеко від вентиляційного каналу, тоді при експлуатації продуктивність самої витяжки зменшується в 2-3 рази, а шум від її роботи суттєво збільшується.
 • Забули про дрібну побутову техніку?
  Для таких речей, як електрочайник, мультиварка, мобільна мікрохвильова піч, аудиосистема, телевізор, комп’ютер, тощо, обов'язково потрібно заздалегідь передбачити місце і змонтувати розетки. Часто про це забувають і це призводить до серйозних естетичних і практичних втрат.
 • Виготовлення надто стаціонарних меблів.
  Для комфортного проживання час від часу потрібно робити невеликі перестановки, це підвищує настрій, урізноманітнює побут, для того щоб у вас була така можливість - не варто робити надто нестандартні і унікальні меблі.
 • Різний дизайн меблів в одному приміщенні.
  Така проблема виникає, по тій причині, що меблі в одне приміщення виготовляються або купуються в різний час. Краще робити меблі для одного приміщення "одним махом", таким чином будуть використані ті самі матеріали, ті самі кольори і текстури, а це суттєво покращує кінцевий результат.
 • Використання широких шухляд.
  Не варто робити шухляди шириною понад 90 см. Такі шухляди будуть важко відкриватись навіть з найдорожчими механізмами і самі механізми прослужать вам значно менший період часу.
 • Облицювання фасадів і дверей мозаїкою або подібним оздобленням.
  В такій ситуації завіси отримують величезне навантаження і швидко ламаються, крім того: дверки вже через місяць провисають, зазори між ними змінюються, а вже через 2-3 місяці вони починають тертись одна об одну.
 • Використання креслень і дизайну, який зробили дизайнери інтер'єру.
  Дизайнери які розробляють інтер'єри, не володіють знаннями і досвідом, які необхідні для якісного розміщення і проектування меблів. Першочергову увагу слід приділити розміщенню елементів робочих поверхонь і внутрішній побудові, а вже потім розробляти гарний дизайн.
 • Робочий трикутник кухні.
  Потрібно розміщувати зліва направо холодильник, мийку, варильну поверхню. Такий принцип було сформовано в Університеті Архітектури штату Іллінойс в США ще понад 100 років назад.
Наші переваги
У нас дійсно є вагомі переваги в порівнянні з іншими

Все про шафи купе у Львові

Шафи купе Львів - це ідеальне місце для зберігання одягу та інших речей. Для того, щоб зробити його по-справжньому функціональним, потрібно заздалегідь розпланувати його внутрішній устрій. Шафи на замовлення в спальні та в прихожі Львів мають принципові відмінності, адже в передпокої ви будете зберігати вуличний одяг, взуття, несезонні речі, щітки і засоби для чищення. А в спальні потрібно передбачити відсіки для зберігання постільної білизни, костюмів та вечірніх суконь, нижньої білизни і так далі. шафи купе львів Перш ніж замовити шафу купе подумайте над тим, що її можна умовно розділити на три функціональні зони - верхню, центральну та нижню. Верхня зона, де можуть зберігатися головні убори, скатертини та занавіски, або ж постільна білизна, повинна займати близько 25-30% від загального простору. Центральній частині варто виділити не менше 50% площі шафи купе Львів, щоб мати безперешкодний доступ до найважливіших речей. У нижній зоні шафи купе на замовлення Львів в прихожі Львів можуть зберігатися сумки, парасольки і взуття. Відсік для зберігання дитячих речей краще розташовувати в нижній частині шафи купе на замовлення, щоб дитина могла сама діставати свій одяг та рюкзак. Глибина шафи купе на замовлення Львів повинна бути близько 70 сантиметрів, щоб плічка для зберігання верхнього одягу розташовувалися вільно і не заважали шукати потрібну річ. Кількість дверей в шафі має збігатися з кількістю секцій шафи купе Львів, та по ширині вони повинні бути не менше 60 сантиметрів, але й не більше 120, щоб дверці не розхитувалися в процесі експлуатації. Коли захочете замовити шафу купе Львів - пам’ятайте, що ніші для розвішування короткого одягу повинні бути близько 60-80 сантиметрів у висоту, а для довгих пальто і суконь - близько 160 см мінімум. Ви можете взяти свою найдовшу річ, поміряти її і додати ще додаткові 20 сантиметрів, щоб отримати ідеальну висоту відсіку. Замовляйте у нас прихожі на замовлення “під ключ” і ми прорахуємо ці нюанси за вас.

Як оздоблюють прихожі Львів

прихожі львів Те, що ви не будете зберігати у прихожі на замовлення - шкарпетки, нижню білизну та інші дрібниці найдоцільніше зберігати в висувних ящиках. Не забувайте, що ці ящики не повинні стикуватися з дверима шафи купе Львів, інакше ви не зможете повністю їх висувати. Для краваток, поясів і т.д. можна встановити спеціальне пристосування, яке буде зручно висуватися, але при цьому не займати зайве місце в шафі. Між відсіками для одягу і взуття слід залишити додатковий простір, щоб одяг не бруднився від вуличного взуття, а в самому низу можна розмістити спеціальні піддони, які легко чистити від пилу і бруду. Не забувайте також про внутрішнє освітлення шафи купе на замовлення, щоб шукати речі було легко і зручно. Вбудована звичайна лампа або сучасна світлодіодна стрічка вам в цьому допоможуть. Перед тим як замовити шафу купе оберіть механізм висунення ящиків, та віддайте перевагу напрямним повного висунення з системою плавного закривання. Це збільшить ступінь зручності і час експлуатації. Для постільної білизни краще встановити ящики у вигляді залізних сіточок, щоб білизна не запрівала після прання. Спробуйте замовити шафу купе Львів із відділенням для пилососа, прасувальної дошки, праски та відпарювача - так ви заощадите місце в прихожі Львів і завжди точно знатимете де у вас знаходиться побутова техніка.

Новітні шафи купе на замовлення із сучасними системами

Одне з сучасних рішень для шафи на замовлення - це компланарні системи. Ми всі звикли до того, що в шафах купе одні двері знаходяться трохи позаду інших, тобто вони при відкритті наїжджають одне на одного, і завжди залишається невелика сходинка в закритому стані. Особливість компланарності системи в тому, що вона дозволяє закривати двері шафи купе Львів, перетворюючи їх в одну площину. шафи купе на замовлення Явною перевагою таких систем є те, що зазор між полотнами дверей шафи купе на замовлення Львів мінімізований, і ви отримуєте візуально одне рівне і красиве полотно. Всі напрямні приховані за фасадом, що набагато акуратніше з точки зору як естетики так і щоденного користування шафою. У плані стилю це наближає нас до сучасної суміші хай-тека і мінімалізму, при цьому шафи на замовлення виглядають одночасно дорого і просто, що зараз особливо в тренді. Важливий момент для тих, у кого є маленькі діти, або просто для людей, яким набридло, що дверцята шафи купе Львів постійно катаються туди-сюди. Компланарна система фіксує двері шафи купе на замовлення Львів або в закритому, або у відкритому стані, а значить ніяких випадково прищеплення пальчиків або раптових "наїздів" двері на вас, поки ви шукаєте в глибині необхідну річ. Двері шафи купе Львів старого зразка можуть з часом розхитуватися, і ви навряд чи зможете самостійно відрегулювати руху дверей. Компланарна система передбачає легке самостійне налаштування дверей в будь-який момент часу без залучення фахівців. Прихожі на замовлення з такою системою будуть більш зручними та надійними.

З чого складається ціна шафи купе на замовлення Львів

Для приблизного розрахунку вартості шафи купе Львів в першу чергу визначіться з його розмірами. Пам'ятайте про необхідні зазори під час замірів, а краще запросіть професійного замірника. Далі приблизно підрахуйте необхідну кількість перегородок, ящиків та ніш. Чим їх більше - тим більше знадобиться матеріалу для їх виготовлення, і тим дорожче обійдеться вам шафи купе на замовлення. Не економте на зручності - так чи інакше вам доведеться сортувати речі. шафи купе на замовлення львів Досить звично виглядають прихожі Львів з кутовими відкритими радіальними поличками, і якщо вам хочеться мати простір для розташування декору, або ж повсякденних дрібниць, не забудьте про них, перш ніж замовити шафу купе Львів. Висувні кошики, скриньки, штанги для вішалок - все це потрібно продумати і прорахувати, щоб розуміти приблизно в яку суму вам обійдеться шафа-купе. Ціни варіюються від 4 000 гривень і мало не до нескінченності - все залежить від ваших потреб і фінансових можливостей. Враховуйте також вартість оздоблювальних матеріалів шафи купе на замовлення, дзеркал, нанесення декору, фурнітури та інших нюансів. Якщо вам не приносить ніякого задоволення процес прорахунку всіх деталей - зверніться до нашого дизайнера, скажіть на який бюджет потрібно розраховувати, і які нюанси повинні бути обов'язково присутніми - на цьому все. Вам запропонують кілька варіантів вашої шафи купе Львів, і вам залишиться тільки зробити вибір та трохи почекати.

Недоліки шафи купе під замовлення

Які ж мінуси можуть бути у такого зручного рішення, як шафа-купе? Насправді мінуси є, і їх потрібно враховувати та заздалегідь продумати рішення. По-перше, якщо всередині шафи купе під замовлення одна велика, наприклад, центральна секція, а дверцята шафи купе на замовлення відкриваються тільки на половину або на третину, то ви ніколи не зможете одночасно побачити всю секцію. Вам доведеться або залазити в шафу чи не повністю, або по кілька разів відкривати і закривати всі дверцята. Рішення було описано вище - на одну секцію - одні двері, і не забувайте про те, що багато секцій завжди йде на користь шафі. шафи купе під замовлення Якщо ви неправильно розрахували глибину шафи купе на замовлення Львів у прихожі Львів, і у вас виявилося недостатньо вільного місця в районі дверей, то рукава одягу будуть постійно зажовуватись. Тому обов'язково додавайте додаткові 10 сантиметрів до прорахованої глибині, або ж скористайтеся компланою системою, при якій у вас взагалі не буде вищеперелічених проблем. До того ж, коліщатка не ​​будуть розхитуватися і в рейки спрямування не буде забиватися бруд, що цілком може статися з шафою-купе стандартної конструкції. Ще один нюанс - важкі фасади, які однозначно швидше призводять до розхитування механізму, і якщо компланарна система не входить в ваш бюджет - вибирайте для фасадів легший матеріал. Оздоблювати прихожі Львів не так вже і складно. Приділіть максимум уваги затвердженню макета дизайну фасаду. При виборі фотодруку відтінки можуть відчутно відрізнятися від того, що ви бачили на екрані комп'ютера, також може статися деформація малюнка через різницю в розмірах. Чим важче фасад - тим швидше можуть вийти з ладу ролики, так що якщо вирішили не витрачатися на компланарну систему - вибирайте фасад з легкого матеріалу Є три основних види малюнків на фасадах шафи купе на замовлення:

 • Піскоструй - візерунок, вирізаний спеціальним інструментом на склі або дзеркалі;
 • Фотомолекулярний друк - будь-які малюнки і фотографії переносяться на фасад двері;
 • Лакобель - фарбоване скло, яке виглядає особливо цікаво, якщо вибрати матовий або "бронзовий" варіант;
 • Не забудьте замовити додатково плінтуса в разі, якщо конструкція вашого шафи купе на замовлення передбачає ніжки.
Замовити шафу купе з невеликим бюджетом

Поговоримо ще раз про те, як конкретно можна заощадити на шафи купе під замовлення. 60-70% вартості шафи купе під замовлення це розсувна система. Можна замовити шафу купе з дорогою брендованою системою, або ж близький за якістю вітчизняний, китайський чи турецький аналог, який обійдеться мінімум в два рази дешевше. замовити шафу купе Алюмінієву систему можна замінити на сталевий аналог - він трохи шумить і виглядає не так симпатично, але по надійності не поступається ні в чому, а за ціною однозначно виграє. Прихожі Львів - це місце, що має бути в першу чергу зручним. Заощадити на корпусі шафи купе на замовлення можна, відмовившись від бічних і \ або задньої стінки. Це ускладнить монтаж і знизить міцність конструкції, але дозволить відчутно заощадити на матеріалі. Звичайні білі,не пофарбовані під дерево полки, обійдуться також значно дешевше. Красива і непомітна оку фурнітура обійдеться дорожче звичайних еврогвинтів - про це теж варто пам'ятати. Найдешевший фасад - однотонний, без додаткових вставок. Якщо дзеркало необхідно, то можна не робити його з самого верху в підлогу, а обійтися секцією в середині фасаду. Усі висувні елементи можна замінити звичайними полицями та ящиками, і встановити побільше штанг, на які можна вішати все, що завгодно. Можливо це і знизить зручність користування шафою, але однозначно додасть місткості, так як в шафі будуть просто полки без додаткових механізмів, які теж займають місце. Якщо встановити шафи купе під замовлення навпроти вікна і таким чином, щоб вечорами на нього світила центральна люстра, то можна обійтися тому числі і без підсвічування. Але якщо шафу розташувати в прихожі Львів то наврядчи там будуть вікна. Також наша компанія виготовляє будь-які меблі на замовлення Львів, та, звичайно кухні на замовлення Львів.

З чого почати?
Процес замовлення і виготовлення шафи-купе
 • На зв’язку менеджер Наталя надасть Вам першу консультацію.

 • Домовляємось

  До Вас приїде майстер, зробить заміри, вислухає Ваші вимоги і побажання, зафіксує все у Договорі, Ви відразу в першу ж зустріч укладете угоду. При цьому потрібно оплатити аванс у розмірі 500 грн.

 • Креслення, дизайн з візуалізаціями

  Ми протягом 1 тижня розробимо креслення, узгодимо з Вами, зробимо виправлення, після цього є можливість зробити по даних кресленнях візуалізації, в результаті Ви побачите як реально буде Виглядати Ваша кухня.

 • Оплата 35% від загальної вартості

  Після того, як всі креслення узгоджені - ми зафіксуємо точну вартість і Ви зможете провести оплату авансу у розмірі 35% від загальної суми -500 грн, які Ви залишали при першій зустрічі.

 • Купівля матеріалів і виготовлення

  Спершу ми замовляємо матеріали, які необхідні для виробництва (їх доставка триває від 1-го до 3-х тижнів), коли матеріали на місці - виробляємо усі меблеві елементи (шафи, тумби, полиці...)

 • Доставка і монтаж

  Вже готові меблі в на-пів розібраному вигляді ми доставляємо до Вас, на місці протягом 2-8 годин складаємо всі елементи і монтуємо на свої місця. Меблі готові.

 • Техніка для кухні

  Для кухонних меблів пропонуємо знижку на такі речі як мийки, змішувачі, духовки, варильні поверхні тощо.

 • Гарантія від 1,5 до 5 років і оплата

  На завершення Ви отримуєте гарантійний талон на виріб від 1,5 до 5 років (залежить від складності виробів). Саме в цей момент потрібно оплатити решту суми 65%.

Замовити шафу
Як заощадити на виготовленні шафи?
Дрібниці, які суттєво зекономлять
Глухі вставки замість скляних заощадять понад 15%.
Використання звичайних дверцят замість шухляд заощадить понад 10%.
Використання столешні прямокутної форми замість нестандартної з заокругленими заощадить понад 15%.
Використання механізмів без доводчиків заощадить понад 20%.